kufry samochodowe

kufry samochodowe

Jak wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w samej rzeczy każda pora jest dobra na to aby zażyć odrobinę odpoczynku oraz zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wycieczkę z rodziną czasem zdarza się, że ciężko jest ulokować wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się pytanie, czym trzeba się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, żeby cieszyć się spokojną oraz komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

boksy samochodowe Northline

Poprawny dobór samochodowego kufra

Żeby box samochodowy był udanym kupnem, jakiego nie będziemy żałować należy wziąć pod szczególną uwagę kilka istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie wypada ogłosić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z każdym typem samochodu w następstwie tego w pierwszej kolejności należy się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współgrać. Wyśmienitym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz bodaj najważniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a w dodatku należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli chodzi o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za które trzeba dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego typu akcesoriach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.